qepura kit 001

 • LOGO & DESIGN: Customized
 • Moq: 5000pcs
 • PORT: Shanghai, Ningbo ose Guangzhou
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i artikullit Sewing Kit
  duke përfshirë Temat, gjilpërë, kunjat sigurta, butonat etj
  Logo Ne mund të shtypura logon tuaj
  përdorim Udhëtim, jeta e përditshme dhe hotel
  paketim Paketuar në qese opp e parë, e mbushur pastaj me qese, kuti plastike letër apo si kërkesën tuaj

 • Previous:
 • : Next

 • 
  WhatsApp Online Chat !