pen001

 • LOGO & DESIGN: Customized
 • Moq: 5000pcs
 • PORT: Shanghai, Ningbo ose Guangzhou
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i artikullit Ball Pen
  trajtuar materiale PP
  madhësi 12cm-15cm
  Ngjyrë zezë, e kuqe, blu, jeshile, rozë, të verdhë, vjollcë
  shtypje shtypjen mëndafshi film, printing plotë ose sticker
  Artwork Format AI ose format PDF
  moq 1000pcs
  paketim qese PVC, kuti me ngjyra, Polybag, PVC qese, kartë flluskë, tub PVC, kuti PP
  Charge mostër Pa pagesë për mostër dhe të ngarkuar ekzistuese për mostër të përshtatur
  Koha mostër 5-7 ditë pune
  Koha e dërgimit 20 ~ 25 ditë për ofrimin pas miratimit mostrës
  përdorim Shkolla Pen / Promovimi Pen / dhurata Pen / erasable Pen / Hotel Pen /

 • Previous:
 • : Next

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !