Amenities Hotel Set 024

 • LOGO & DESIGN: Customized
 • Moq: 5000pcs
 • PORT: Shanghai, Ningbo ose Guangzhou
 • Detail Product

  Produkt Tags

  artikuj Specifikim Detajet e vetme paketë
  lëngjet ngjyra të lëngshme dhe aroma si kërkesën tuaj  shishe, tub, qese.
  sapun ngjyra sapun dhe aroma si kërkesën tuaj  pleat përfundoi, letër përfundoi,  qese plastike, kuti letre, kuti plastike
  kit dentar  furçë dhëmbësh & 3g / 5g / 10g pastë dhëmbësh  shtypura qese letre kuti / letër / eko-miqësore qese / film
  Shaving kit  rroje & 10ml / 15ml krem ​​rroje
  dush kapak  ngjyrë të ndryshme dhe trashësi
  Comb  materialet PP
  qepura kit  6 Tema ngjyra, 1needle, pin 1safe, 2button
  Vanity kit  balls 2cotton, fotografi 1nail, pads 3cotton, apo ndonjë kombinim tjetër
  heqël  emboridary ose shtypjen logo, materiale të ndryshme dhe outsole  1pair / qese opp
  enë kozmetike Shishe ose tub
   material PVC, PE, PET, PETG
  trup Matt, Shiny, Tinted përfunduar
   stil Ju mund të zgjidhni shishe / tub nga faqen tonë të internetit, ose ne mund të projektimit  stilet bukurisë bazuar në kërkesat tuaja
  Logo shtypjen shtypje ofset, shtypje UV, Golden / Silver Hot vulosje
  vëllim 20 ~ 300ml
  lloji i Cap Vidhos kapak, rrokullisje top kapak, kapak ari / argjendi, ari / argjendi cap shkëlqim

  Përshkrimet tjera rreth profesionale amenities hotel amenities mysafir furnizimit hotel
   Gama e produkteve përfshin: kit dentare, kit kotësi, rroje kit, qepje kit, loofah, qese sanitare, krehër, shampo, kondicioner, dush xhel, locion trupi.
   Kit dentare përfshin: furçë dhe pastë dhëmbësh; kotësi kit përfshin: shtupë pambuku, fotografi gozhdë dhe film pambuku; kit rruajtje përfshin: rroje dhe rroje krem; qepura kit përfshin: gjilpërë, temat, pin Safey dhe shul, etj.
   Ngjyra, madhësia dhe logo mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit.
   Paketimit: me kuti kartoni, me kuti PVC, me letër ricikloj, me qese PP, me letër të valëzuar, etj
   Të gjitha produktet mund të prodhohen në kërkesat tuaja.
   Ju mund të zgjidhni çdo gjë që produktet që ju nevojitet.


 • Previous:
 • : Next

 • 
  WhatsApp Online Chat !