FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?  

Ne jemi një nga fabrikat më të mëdha për hotel amenities. Fabrika jonë ka experence më shumë se 10 vjet për kozmetikë, sapun, pantofla, furçë dhëmbësh dhe pajisje të tjera të disponueshme.

Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje? 

Fabrika jonë ndodhet në Yangzhou City, e cila është rreth 1.5 orë nga aeroporti Nanjing me makinë ose 2.5 orë nga porti Shangai me tren me shpejtësi të lartë. Ne mund t'ju marr në aeroport Nanjing ose stacioni i trenit Zhenjiang. Ngrohtësisht i mirëpritur të na vizitoni!

Të cilat certifikatat keni?

Ne kemi ISO, SGS, GMPC, FSC, FDA etj

Si e bën fabrika juaj të bëni në lidhje me të kontrollit të cilësisë? 

1, Ne kemi sistemin e kontrollit të rreptë të cilësisë;
2, Të gjitha materialet e papërpunuara kemi përdorur janë të mjedisit miqësore;
3, punëtorë të aftë të kujdesen çdo detaje në trajtimin e proceseve të prodhimit dhe paketimit;
4, Departamenti i Kontrollit të Cilësisë merr përgjegjës për inspektim të cilësisë në çdo proces.

A mund të bëjmë OEM? 

Po, ne mund të bëjmë produkte OEM / ODM sipas dizajnit tuaj.

Si mund të marr disa mostra dhe katalogun?

Mostrat e lira dhe catalog mund të sigurohet për të lira brenda 24 orëve.

Çfarë është koha juaj të çojë?

Zakonisht koha jonë e dorëzimit është 20-25 ditë.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat !