maskë sy 007

 • LOGO & DESIGN: Customized
 • Moq: 5000pcs
 • PORT: Shanghai, Ningbo ose Guangzhou
 • Detail Product

  Produkt Tags

  mbushje sfungjer 2.5mm me 2 shtresa Fabrics / rruaza ambalazhi / farave-thurur jo livando ose klientit kërkohet mbushjen e brendshme
  Ngjyrë customized
  peshë Rreth 6g / pc
  stil Imprint / transferimin e nxehtë / qëndisje
  rrip elastik width 5-20mm
  moq 1000pcs
  dizajni OEM, harton vetë tona të ndryshme për zgjedhjen tuaj, ose në bazë të artwork tuaj
  përdorim Udhëtimi / Camping / gjumi / kujdeseni Eye
  paketim Ribbon, kartat Colorful, shiritat Cross, qese OPP, qese PVC dhe si kërkesën tuaj

 • Previous:
 • : Next

 • 
  WhatsApp Online Chat !