Kozmetikë Në Tube014

 • LOGO & DESIGN: Customized
 • Moq: 5000pcs
 • PORT: Shanghai, Ningbo ose Guangzhou
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i artikullit Kozmetikë Hotel
  Paketimi Style TUBE / shishe / qese / kovë
  Tube Material PE
  Material shishe PVC, PET, PETG, PE
  Shishe / Tube Cap Vidë CAP, rrokullisje CAP lartë, Gold / Silver CAP
  Logo SILK helika Printime, UC PRINT, LABEL Stick
  kapacitet 10ml-200ml, ne mund të myk adn desigh si kërkesën tuaj
  Liquid Color Sipas kërkesës, çdo ngjyrë
  Fragrance Liquid Bergamot / Sandalwood / Verbena / Mint / Këln / Aloe / GREEN TEA / Lavender / vaj ulliri / Pawpaw / FLORAL / ROSEMARY / JASMINE / Clairol / ROJOICE / xhenxhefil / Scentless dhe kështu me radhë ......
  Liquid ynë Paraben falas / pa alkool
  Liquid standard ACCORD me Evropën / American Standard, Sasho STANDARD
  Workshop standard GMPC VËRTETIMI

 • Previous:
 • : Next

 • 
  WhatsApp Online Chat !