Rreth nesh

prezantimi i kompanisë

Themeluar në vitin 2001, kompania jonë është e vendosur në Yangzhou, Jiangsu Province, China. Prodhimet tona janë të ndryshme duke filluar nga pajisje banjo, pajisje dhomë gjumi për të Kozmetike Aksesore, etj Pas 16years zhvillimit, qarkullimi vjetor tonë ka tejkaluar 12 milion dollarë. Përveç kësaj, për të ju ofrojnë shërbimin më të mirë të konsumatorëve dhe produkte fantastike, ne ju ofron me procesin e prodhimit profesionale, kontroll të rreptë të lëndëve të para, të plotë të sistemit të kontrollit të cilësisë, si dhe kapacitet të fuqishëm prodhuese.

fabrikë të fuqishme

E vendosur në qytetin hotel komoditet, fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 6000 metra katrorë, duke përfshirë 6 seminare, depo dhe 12 linja prodhimi. Aftësia Furnizimi fabrikës tonë arrin 20 milion grupe çdo muaj. 150 punëtorë me përvojë dhe ekipit tonë të kontrollit të cilësisë mund të sigurojë prodhimin e cilësisë më të mirë.

Kontrolli i cilësisë

Së pari, ne kemi ekip profesional QC për të kontrolluar prodhimin. Së dyti, ne kemi të gjitha të dhënat e hollësishme për produktet jokonformiteteve. Së fundi, ne bëjmë të respektojë kodet përkatëse të sjelljes dhe ligjeve nga qeveria.

shërbimit Customized

Sizes, lloje dhe ngjyra mund të jetë bërë me porosi. Ju mund të na dërgoni kërkesat tuaja të hollësishme dhe do të jetë i kënaqur për të përgatitur citat individuale për produktet tuaj pas marrjes së informacionit tuaj. Pasi janë bërë zgjedhje tuaj, anëtar tonë specializuar konsulent të produktit ekip do të punojë me ju opsione grafike të rëndësishme dhe një kohën e dorëzimit.

ekip profesional të projektimit  

Ekipi profesional përfshin projektuesi dhe personel teknik. Ekipi ynë ka aftësinë për të hartuar produkte të ndryshme, si për idetë tuaja.

Bashkëpunimi

Klientët tanë vijnë kryesisht formojnë Amerikë, Evropë, tregun e Azisë mesme-pasura. Dhe ne kemi eksportuar në më shumë se 70 vende dhe rajone.

 paketim

Paketat e produkteve kanë kuti kartoni, kuti ricikloj letër, qese eko-miqësore, qese PE, letër corrugated, film PP, kartë flluskë. Dhe ngjyra, madhësia, shtypjen logo gjitha paketat 'mund të bëhet sipas kërkesave të klientit.

IMG_9723

IMG_9734WhatsApp Online Chat !