• 223
 • 1243
 • 323
 • PRODUKTET

  PRODUKTET

 • CERTIFIKIMET

  CERTIFIKIMET

 • fabrikë tonë

  fabrikë tonë

 • NA KONTAKTONI

  NA KONTAKTONI

 • 1

Themeluar në vitin 2001, kompania jonë është e vendosur në Yangzhou, Jiangsu Province, China. Prodhimet tona janë të ndryshme duke filluar nga pajisje banjo, pajisje dhomë gjumi për të Kozmetike Aksesore, etj Pas 16years zhvillimit, qarkullimi vjetor tonë ka tejkaluar 12 milion dollarë. Përveç kësaj, për të ju ofrojnë shërbimin më të mirë të konsumatorëve dhe produkte fantastike, ne ju ofron me procesin e prodhimit profesionale, kontroll të rreptë të lëndëve të para, të plotë të sistemit të kontrollit të cilësisë, si dhe kapacitet të fuqishëm prodhuese.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20

WhatsApp Online Chat !