туш капа 001

 • ЛОГО и Дизајн: Кориснички
 • MOQ: 5000pcs
 • PORT: Шангај, Ningbo или Гуангжу
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на предметот Капа за туширање
  стил Рачно или машински-изработени
  пакување 10pcs / ролна, 10rolls / торба, 20bags / ЦТН-2000pcs / ЦТН
  материјал ПЕНП
  боја разни
  големина 18 ", 19"
  MOQ 3000pcs
  капацитет за производство на 500.000 Парче / Парчиња по ден
  примерок плаќање бесплатно
  Името на брендот OEM

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !