Хотелот чешел 020

 • ЛОГО и Дизајн: Кориснички
 • MOQ: 5000pcs
 • PORT: Шангај, Ningbo или Гуангжу
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на предметот чешел
  материјал Пластика, дрво
  боја Бела, транспарентна, природата боја или како вашето барање
  Користење на логото Како на барање на клиентот
  тип Со можност за преклопување или не-можност за преклопување,
  Облик, како на барање на клиентот 
  користење Хотел, старечки дом, затворен, патување
  пакет Масовно точка, OPP вреќа, картонска кутија
  волумен картон 500 / картон

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !