Хотелот Услуги Постави 012

 • ЛОГО и Дизајн: Кориснички
 • MOQ: 5000pcs
 • PORT: Шангај, Ningbo или Гуангжу
 • детали за производот

  Тагови производ

  предмети спецификација еден пакет детали
  течности течна боја и мирис како вашето барање  шише, цевка, кесичка.
  Сапун сапун боја и мирис како вашето барање  дипла завиткани, хартија завиткана,  пластична кеса, картонска кутија, пластична кутија
  Стоматолошки комплет  четка за заби и 3G / 5g / 10g паста за заби  печатени на хартија кутија / хартиена кеса / еко-пријателски вреќа / филм
  прибор за бричење  жилет & 10ml / 15ml бричење крем
  Капа за туширање  различна боја и дебелина
  чешел  стр материјали
  Сет за шиење  6 боја теми, 1needle, 1safe игла, 2button
  Суета комплет  2cotton топки, 1nail датотека, 3cotton влошки, или било која друга комбинација
  пантофли  emboridary или печатење на логото, различен материјал и outsole  1pair / OPP вреќа
  козметички контејнер Од шишиња или цевка
   материјал PVC, PE, PET, PETG
  тело Мат, сјајна, Затемнети завршувањето
   стил Можете да изберете шише / цевка од нашата веб страница или ние можеме да дизајнираме  стилови убавина врз основа на вашите барања
  логото на печатење Офсет печатење, УВ печатење, златен / сребро топла печат
  Волумен 20 ~ 300ml
  Вид капа Завртка капа, флип врвот капа, злато / сребро капа, златна / сребрена сјајна капа

  Други описи за професионален Хотелот Услуги гости удобности снабдување хотел
   палета на производи вклучува: стоматолошки комплет, суета комплет, прибор за бричење, шиење комплет, loofah, санитарни торба, чешел, шампон, балсам, бања гел, лосион за тело.
   Стоматолошки Комплет вклучува: четка за заби и паста за заби, суета Комплет вклучува: памук, нокти датотека и памук филм; бричење Комплет вклучува: жилет и бричење крем; шиење Комплет вклучува: игла, теми, safey игла и прицврстување на елементи, итн.
   Боја, големина и логото може да се прилагоди според барањата на клиентите.
   Пакувањето: со картонска кутија, со ПВЦ кутија, со рециклирање на хартија, со ПП торба, со брановидни хартија, итн
   Сите производи можат да бидат произведени од вашите барања.
   Можете да изберете што производи што треба.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !