Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали сте фабрика или трговско друштво?  

Ние сме една од најголемите фабрики за хотелски удобности. Нашата фабрика има повеќе од 10 години experence за козметика, сапун, папучи, четка за заби и други додатоци за еднократна употреба.

Каде се наоѓа вашата фабрика? Како можам да ја посетите таму? 

Нашата фабрика се наоѓа во Yangzhou Сити, што е околу 1,5 часа од аеродромот во Нанџинг со автомобил или 2,5 часа од Шангај порта со голема брзина воз. Ние можеме да ви ги собереш на аеродромот или железничка станица, Нанџинг Zhenjiang. Топло добредојде да не посетите!

Кои сертификати имате?

Имаме ISO, SGS, GMPC, FSC, ФДУ итн

Како вашата фабрика направи во врска со контрола на квалитетот? 

1, Ние имаме строга контрола на квалитетот;
2, сите суровини што се користат се еколошки-пријателски;
3, вешто работници се грижи секој детали во справување со процесот на производство и пакување;
4, на Катедрата за контрола на квалитет се одговорни за контрола на квалитетот во секој процес.

Можете да го направите OEM? 

Да, ние може да го направи OEM / ODM производи според вашиот дизајн.

Како можам да добијам некои примероци и каталог?

може да се обезбеди бесплатни примероци и каталог бесплатно во рок од 24 часа.

Што е предноста на време?

Обично нашите време на испорака е 20-25 дена.

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !