око маска 007

 • ЛОГО и Дизајн: Кориснички
 • MOQ: 5000pcs
 • PORT: Шангај, Ningbo или Гуангжу
 • детали за производот

  Тагови производ

  пополнување 2.5мм сунѓер со 2 слој ткаенини / стиропор монистра / лаванда семе ткиво или клиент не бара внатрешна полнење
  боја прилагодено
  Тежина Околу 6g / компјутер
  стил За нас / топла трансфер / везови
  еластичната лента 5-20mm ширина
  MOQ 1000pcs
  дизајн OEM, нашите различни дизајни за вашиот избор, или во согласност со вашиот уметнички дела
  користење Патување / Кампување / спие / грижат за очи
  пакување Лента, шарени картички, крст ремени, OPP вреќа, ПВЦ торба и како вашето барање

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !