Козметика Во Tube014

 • ЛОГО и Дизајн: Кориснички
 • MOQ: 5000pcs
 • PORT: Шангај, Ningbo или Гуангжу
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на предметот хотел Козметика
  пакување стил Цевка / шише / КЕСИЧКА / кофа
  Материјал на цевката ЈП
  шише материјал PVC, PET, PETG, ЈП
  Шише / цевка капа Завртка капа, флип врвот ЗЗП, злато / сребро CAP
  Користење на логото СВИЛАТА шраф печатење, УЗ ПРИНТ, држи етикетата
  капацитет 10ml-200ml, можеме да направиме мувла ADN desigh како на вашите барања
  течност Боја Како на барање, било која боја
  течни Мирис Бергамот / сандалово дрво / VERBENA / MINT / Келн / Алое / зелен чај / лаванда / маслиново масло / PAWPAW / FLORAL / рузмарин / ЈАСМИН / CLAIROL / ROJOICE / ѓумбир / SCENTLESS И така натаму ......
  нашите Течни Парабен БЕСПЛАТНО / алкохол БЕСПЛАТНО
  течни Стандард Спогодба со Европа / американски стандард, Сашо СТАНДАРД
  Работилница Стандард GMPC СЕРТИФИКАЦИЈА

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !