профил на компанијата

компанија вовед

  Основана е во 2001 година, нашата компанија се наоѓа во Yangzhou, Jiangsu провинција, Кина. Нашите производи се различни додатоци кои се движат од бања, спална соба Алатки за Козметички додатоци, итн По 16years развој, нашата годишен промет ги надмина 12 милиони долари. Покрај тоа, за да ви ги понудиме најдобрите услуги на клиентите и фантастични производи, ние ви обезбедува со професионална процесот на производство, строга контрола на суровина, комплетна контрола на квалитетот, како и моќна фабрика капацитет.

моќен фабрика

Се наоѓа во хотелот вежливост роден град, нашата фабрика покрива вкупна површина од 6000 квадратни метри, вклучувајќи 6 работилници, магацински простор и 12 производни линии. снабдување способност на нашата фабрика е достигнува 20 милиони поставува секој месец. 150 искусни работници и нашиот тим за контрола на квалитет може да се обезбеди производство на најдобар квалитет.

контрола на квалитет

Прво, имаме професионални КК тим за контрола на производство. Второ, сите ние имаме детални записи за несообразност производи. Конечно, ние се придржуваат кон релевантните кодекси на однесување и закони од Владата.

кориснички услуги

може да се направи големини, форми и бои за да нарачате. Можете да ни испратите вашата детална барања и ние ќе бидеме среќни да се подготви поединечни понуда за вашите производи по приемот на вашите информации. Откако ќе се направи изборот, нашите специјализирани член на тимот консултант производ ќе работи со вас графички важни опции и време на испорака.

Професионален дизајн тим  

Професионален тим вклучува дизајнер и технички персонал. Нашиот тим има способност да се дизајнира различни производи, како на вашите идеи.

соработка

Нашите клиенти главно се формираат Америка, Европа, Азија средната елитното пазар. И ние се извезуваат во повеќе од 70 земји и региони.

пакување

Пакетите на производи имаат картонска кутија, кутија рециклирање хартија, еко-пријателски кеса, ЈП торба, брановидни хартија, ПП филм, блистер картичка. И боја, големина, логото на печатење на сите пакети "може да се направи во согласност со барањата на клиентот.

 

 WhatsApp Online Chat !