• 223
 • 1243
 • 323
 • ПРОИЗВОДИ

  ПРОИЗВОДИ

 • сертификати

  сертификати

 • Нашата фабрика

  Нашата фабрика

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

  КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • 1

Основана е во 2001 година, нашата компанија се наоѓа во Yangzhou, Jiangsu провинција, Кина. Нашите производи се различни додатоци кои се движат од бања, спална соба Алатки за Козметички додатоци, итн По 16years развој, нашата годишен промет ги надмина 12 милиони долари. Покрај тоа, за да ви ги понудиме најдобрите услуги на клиентите и фантастични производи, ние ви обезбедува со професионална процесот на производство, строга контрола на суровина, комплетна контрола на квалитетот, како и моќна фабрика капацитет.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20

WhatsApp Online Chat !